FILTR:
Novostavba rodinného domu Praha - Cholupice
Novostavba rodinného domu Praha - Cholupice  Generální dodavatel stavby - probíhá výstavba.  Další informace a videa na sociálních sítích instagram a facebook, firemní profil EMTIS stavební  Fotografie design návrh: Limen Architects, Element  ... (číst více)
Rekonstrukce bytu 1KK Praha Budějovická
Kompletní rekonstrukce bytu 1KK Praha nové jádro nové příčky SDK strop elektro  voda/odpad nivelace podlah nové vchodové dveře Adlo nové plastové okno ( není řešeno SVJ ) dodávka a montáž kuchyně Ikea a jeji kompletní příprava designový návrh bytu -... (číst více)
Rekonstrukce kpl. sociálního zázemí Volvo ČR
Rekonstrukce kompletního sociálního zázemí v nadnárodní automotive společnosti.  Rekonstrukce proběhla v severském designu a byla doplněna o Ikea prvky v návaznosti na švédský původ společnosti.  3D návrh a design EMTIS s.r.o.  vybourání původního vybavební úpravy stěn úpravy vody... (číst více)
Kompletní rekonstrukce bytu 3KK Praha 12
Kompletní rekonstrukce bytu 3KK Praha 12 vybourání původního jádra nová elektroinstalace nové jádro ( 3D projekt )  úprava stěn a otvorů pro obložkové dveře  nivelace podlah vynilové podlahy  obklad, dlažba, sanita  sdk stropní konstrukce  MV Line skryté... (číst více)
Rekonstrukce technických prostor v budovách ČNB
Rekonstrukce technických prostor v budovách České Národní Banky.  Provedli jsme kompletní rekonstukci technického prostoru ČNB, kde se pomocí nově obnovených strojů počítají a spravují papírové a kovové bankovky.  Vhledem k  utajení těchto prostor nemůžeme bohužel nabídnout kompletní fotogalerii a podrobné... (číst více)
Rekonstrukce půdního bytu v centru Prahy
Rekonstukce půdního bytu z 90 let v centru Prahy s výhledem na chrám Sv. Týna. demolice původního bytu kompletně nové rozvody elektro, topení, vzt. nové izolace  nové izolace podlahy a skladby podlah výstavba designového 2NP pomocí pororoštů vyrobených na zakázku  výstavba nové koupelny a... (číst více)
Rekonstrukce prvorepublikového bytu Praha 4
Rekonstrukce prvorepublikového bytu po původní majitelce známé restaurace U Bansethů. kompletní stavební práce repase původních dveří a zárubní výstavba nové koupelny instalace klimatizačních jednotek LG instalace kuchyňské linky Ikea broušení a revitalizace původních parket,... (číst více)
Rekonstrukce bytu v panelovém domě 3KK Praha
Kompletní rekonstrukce bytu  demolice stávajícího stavu výstavba jádra  instalace posuvných dveří a jader  nivelace podlah Mapei D5 instalace vinylové podlahy  kompletní úpravy stěn a štuky výmalba  elektroinstalace  obklady a dlažba  podhledy... (číst více)
Rekonstruce bytu Praha 4
Kompletní rekonstrukce bytu 3KK. Změna dispozice umístění koupelny. vybourání a likvidace mobiliáře bytu, odvoz. stavba jádra komplet elektro, vodo/topo srovnání a nivelace podlah Mapei D5 výměna litinových radiátorů za nové deskové. Instalace topného žebříku a topné rohože v prostoru koupelny.  ... (číst více)
Kompletní rekonstrukce bytu Praha 2
Kompletní rekonstrukce bytu pro účely dlouhodobého pronájmu. úprava zdi  nové rozvody elektro nové rozvody vody a kanalizace dodávka a montáž vinylové a laminátové podlahy malby dodávka a montáž kuchyně Ikea ... (číst více)
Rekonstrukce bytu 2KK Praha
Rekonstrukce bytu 2KK - kompletní renovace, včetně dodávky kuchyně Ikea. výstavba bytového jádra a změna dispozice v rámci zvětšení prostroru užitné plochy koupelny kompletní oškrábání omítek, aplikace perlinka/lepidlo/štuk kompletní elektroinstalace dodávka a montáž zti a tzb dodávka a... (číst více)
Rekonstrukce bytu 3+1 Praha Chodov
Kompletní rekonstrukce bytu v panelovém domě demolice jádra stavba jádra kompletní stavební práce nové elektrorozvody nový rozvod vody a kanalizace obklady a dlažby dodávka a montáž podlahy Floor-forever dodávka a montáž sanitárního zařízení ... (číst více)
Příprava pro skladový kontejner Microwell
Stavební příprava a zemní práce pro skladový kontejner Microwell Praha 4 Šífařská. zemní práce základy pro kontejner revitalizace samotného kontejneru stavební úpravy a pokládka zámkové dlažby/zatravňovací plocha elektroinstalace zahradní práce   ... (číst více)
Rekonstrukce bytu v činžovním domě P4 Nusle 3
Rekonstrukce bytu v činžovním domě P4 Nusle demolice původního bytu likvidace původního mobiliáře stavební úpravy nové rozvody voda/kanalizace nové rozvody elektro úpravy stěn dodávka a montáž kuchyně Ikea dodávka a montáž nových obložkových dveří z... (číst více)
Rekonstrukce bytu v činžovním domě P4 Nusle 2
Rekonstrukce bytu v činžovním domě P4 Nusle demolice původního bytu likvidace původního mobiliáře stavební úpravy nové rozvody voda/kanalizace nové rozvody elektro úpravy stěn dodávka a montáž kuchyně Ikea dodávka a montáž nových obložkových dveří z... (číst více)
Rekonstrukce bytu v činžovním domě P4 Nusle 1
Rekonstrukce bytu v činžovním domě P4 Nusle demolice původního bytu likvidace původního mobiliáře stavební úpravy nové rozvody voda/kanalizace nové rozvody elektro úpravy stěn dodávka a montáž kuchyně Ikea dodávka a montáž nových obložkových dveří z... (číst více)
Rekonstruce bytu Praha Pankrác EMTIS Reality II
Kompletní rekonstrukce menšího bytu, pro účely pronájmu. ​likvidace jádra/stavby jádra úpravy stěn a stropů kompletní elektro/tv sat/upc rozvody vody a kanalizace obklady a dlažby sanita dodávka a montáž plovoucí podlahy Balterio malba dodávka a montáž... (číst více)
Rekonstruce bytu Praha Modřany EMTIS Reality
Kompletní rekonstrukce původního panelového bytu včetně likvidace a výstavby bytového jádra, pro účely dlouhodobého pronájmu bytu. 1. Nové zděné bytové jádro ytong, do kterého byla vložen prostor pro umístění pračky. 2. Komplet elektro rozvody zasekané do zdi, včetně rozvodu internetu a TV/SAT na dvou místech bytu. 3. Nové... (číst více)
Rekonstrukce činžovního bytu Praha 6
EMTIS s.r.o., generální dodavatel rekonstrukce staršího bytu na Praze 6.   změna dispozice nové rozvody plynu, vody a kanalizace nové rozvody elektro dodávka a montáž obkladů a dlažeb dodávka a montáž sanitárního zařízení repase původních dřevěných dveří ... (číst více)
Kompletní rekonstrukce panelového bytu 2KK
EMTIS s.r.o., generální dodavatel této velmi povedené přestavby zanedbaného panelového bytu, plného křivých podlah a stěn.   bourací práce vyrovnávací práce ( až 15cm podlahy ) úprava stěn a povrchů stavba bytového jádra nové rozvody elektro nové rozvody vody a kanalizace... (číst více)
Rekonstrukce panelového bytu 1KK, jádra
Kompletní rekonstrukce panelového bytu a bytového jádra Praha Modřany, s krásným výhledem.   bourací práce stavební práce kompletní nové rozvody elektro nové rozvody vody a kanalizace dodávka a montáž kuchyňské linky dodávka a montáž podlahové krytiny ... (číst více)
Celková rekostrukce bytu 3KK Praha Chodov
Modernizace panelového bytu, včetně vyzdění nového jádra a stěny pro uchycení nové kuchyňské linky   bourací práce kompletního bytu na panel stavební práce, stavba nových zdí a jádra kompletní rozvody vody a kanalizace kompletně nové elektrorozvody 3D návrh koupelny a wc ... (číst více)
Rekonstrukce bytového jádra Praha 5
Rekonstrukce a modernizace bytového jádra Praha 5   bourací práce stavební a přípravné práce nová elektroinstalace nové rozvody vody a kanalizace montáž obkladů a dlažeb montáž sanitární techniky montáž elektrické vyhřívané podlahy malba ... (číst více)
Rekonstrukce koupelny Praha 3 Jarov
Modernizace starší koupelny v činžovním domě Praha 3 Jarov   bourací práce úpravy stěn a povrchů nové rozvody elektroinstalace nové rozvody vody a kanalizace stavební práce příprava pro dřevěný pult dodávka a montáž skrytá dvířka pod obklad dodávka a... (číst více)
Rekonstrukce panelové koupelny Kladno
Rekonstrukce bytového jádra - panelový dům Kladno   bourací práce stavební práce nové rozvody elektro nové rozvody vody a elektroistalace montáž obkladů a dlažeb montáž sanitárního zařízení dokončovací práce   Tento projekt, byl... (číst více)
Rekonstrukce koupelny Praha 3
Rekonstrukce a modernizace koupelny ve starém činžovním domě, pomocí úprav bytové dispozice.   bourací práce vyzdění nových stěn nové rozvody vody a kanalizace nové elektro montáž obkladů a dlažeb montáž sanitárního zařizení drobné dokončovací práce... (číst více)
Rekonstrukce koupelny novostavba BD Barandov
Rekonstrukce malé koupelny v novostavbě bytového domu   bourací práce stavební práce montáž obkladů a dlažeb podezdění sprchového žlabu montáž sanitárního zařízení složitější vyrovnávání barevné mozaiky   Tento projekt, byl... (číst více)
Rekonstrukce bytu a koupelny Praha Evpropská
Rekontrukce staršího bytu v původní zástavbě   bourací práce stavební práce úprava stěn a povrchů nové rozvody elektro nové rozvody voda, plyn montáž obklady a dlažby montáž zařizovacích předmětů dodávka a montáž podlahových krytin repase... (číst více)
Půdní nástavba Praha 3 restaurace Lavička
Generální dodavatel: Půdní nástavba a vestavba 3 typových bytů http://www.restaurace-lavicka.cz/ příprava stavby příprava pro budoucí těleso nového osobního výtahu kompletní dodávka ÚT, ZTI dodávka a montáž sdruženého hasícího... (číst více)
Výstavba rodinného domu Praha východ
Generální dodavatel stavby úprava pozemku zemní práce a základová deska hrubá stavba dodávka a montáž obkladů a dlažeb dodávka a montáž komplet ZTI, ÚT pokládka plovoucích podlah dodávka a montáž dřevěných schodů fasáda domu příprava pro... (číst více)
Výstavba mycí linky pro autobusy - TEZAS
Speciální stavba mycí linky pro autobusy v areálu TEZAS a.s.   zemní práce zaměření a přípravné práce stavební práce napojení kanalizace betonovací práce vytvoření příjezdové a odjezdové cesty stavba ČOV dodávka a montáž mycí... (číst více)
Rekonstrukce bytu a bytového jádra P4 Modřany
Rekonstrukce a modernizace panelového bytu, modernizace koupelnového jádra   bourací práce změna dispozice bytu stavební práce, příprava pro montáž kuchyňké linky úpravy povrchů kompletní hydroizolace koupelny systémem MAPEI dodávka a montáž obkladů a dlažeb dodávka a... (číst více)
Rekonstrukce panelového bytu Praha Uzbecká
Totální rekonstrukce panelového bytu Praha 10   vyklízecí práce a bourací práce likvidace a odvoz původního umakartového jádra oškrábání a očištění povrchů stěn stavební práce, nové vyzdění jádra a úprava dispozice bytu příprava pro... (číst více)
Rekonstrukce a výstavba Cafe Baribal
Přestavba kadeřnického salonu na stylovou moderní kavárnu http://www.cafebaribal.cz/   kompletní bourací práce odvoz suti a odpadu instalace vzduchotechnického zařízení kavárny dodávka a montáž SDK dodávka luxusního tapetování pro zadní... (číst více)
Rekonstrukce prostorného bytu v paláci Akropolis
EMTIS s.r.o., generální dodavatel rekonstrukce prostorného bytu v paláci Akropolis Praha 3   vyklízecí práce a přesun části vybavení bytu do depozitu EMTIS s.r.o. bourací a stavební práce kompletní dodávka elektro, ÚT pokládka krytin dodávka truhlářských prací na... (číst více)
Zateplení fasády novostavby Praha Křeslice
Zateplení fadády novostavby Praha Křeslice - Pod ovčínem   přípravné práce aplikace systému ETICS finální aplikace barevné fasády   Společnost EMTIS s.r.o., je pro systém ETICS zaškolena v rámci programu "Zelená Úsporám" Jsme proškoleni pro... (číst více)
Multifunkční dům Kačerov
EMTIS s.r.o., generální dodavatel: Multifunkční dům Merten Dental - Praha Kačerov. Vyřízení doplňující dokumentace a stavebního povolení projektu Demolice původního domu a úprava pozemku pro budoucí dům Základy domu, terénní úpravy pozemku Kompletní rozvody voda, plyn,elektro Hrubá stavba... (číst více)
Rodinný dům - Benice
Moderní bytový projekt, zrealizovaný na krásném slunném pozemku v obci Benice u Prahy. Dům byl od začátku navržen, dle představ budoucích majitelů. Celý dům je řešen do několika lodí, které se navzájem propojují a utváří tak celek. ... (číst více)
Oprava fasády Vysoké školy VŠFS - Smíchov P5
Představujeme kompletní rekonstrukci původní fasády na Praze 5. Vysoká škola finanční a správní. Předmětem rekonstrukce byla celková revitalizace vnějšího pláště domu a obnova původního zdobení. Výměna vchodových dveří za nová - dřevěná z... (číst více)