emtis slideremtis slideremtis slideremtis slider

rekonstrukce objektů

naše práce

rekonstrukce koupelen

naše koupelny

REKONSTRUKCE INTERIÉRU

výstavba rodinného domu

Více informací

Oznámení: EMTIS s.r.o. přechází na nové obchodní jméno Element Development s.r.o. Veškeré úpravy a nové webové stránky budou následovat. Historie a reference společnosti EMTIS s.r.o. volně přejdou pod nový název a budou součástí nové image.

Děkujeme 

VY STAVÍTE, MY SE STARÁME!

Společnost EMTIS s.r.o. s rodinnou tradicí, zajišťuje rekonstrukce budov, výstavbu rodinných domů od počátečního požadavku, představy či přání zákazníka až po předání hotového díla. Realizujeme veškeré rekonstrukce bytových i nebytových a průmyslových prostor. Zhotovuje a renovuje bytová jádra od běžného standardu, až po špičkové koupelny, splňující ty největší požadavky na kvalitu a vybavení. Spravuje domy a poskytuje servis majitelům domů. Poskytuje poradenství a prodej zboží. Sledujeme nově se vyvíjející technologie a trendy ve výstavbě a snažíme se naší nabídku služeb tímto směrem rozvíjet. Naši pracovníci jsou průběžně proškolováni a certifikováni. Zakládáme si na poskytnutí komplexních služeb v oblasti stavebnictví a obchodu. Používáme výhradně prověřené a kvalitní zboží, které podtrhuje naší kvalitu práce. K dispozici je mnoho referenčních staveb, které je možné navštívit a získat cenné informace o naší firmě.

Ex Duris Gloria

VÝSTAVBA A REKONSTRUKCE RODINNÝCH DOMŮ
Provádíme kompletní výstavbu rodinných domů. Nabízíme kompletní služby: studie, projekt, vyřízení stavebního povolení a potřebných úředních úkonů, zemní práce, stavba, dokončovací práce, předání domu na klíč.
REKONSTRUKCE BYTŮ A OBJEKTŮ
Zhotovujeme kompletní rekonstrukce na základě projektů, nebo individuální poptávky. Rekonstrukce objektů průmyslových, bytových i nebytových prostor. Půdní nástavby a vestavby. Kompletní rekonstrukce bytů na klíč. Sanace a revitalizace ploch a domů.
BYTOVÁ JÁDRA
Nabízíme kompletní rekonstrukce a modernizace bytových jader. Panelová, zděná, dřevodům. Naše divize bytových jader, nabízí ucelený program pro všechny Vaše přání. Provádíme: zaměření, konzultaci, cenové nabídky, cenové nabídky sanitární techniky, v případě realizace 3D projekt koupelny a sanitárního vybavení zcela zdarma!
ZATEPLENÍ A ÚPRAVY FASÁD
Provádíme kompletní revitalizace a modernizace fasád. Zateplení rodinných domů a bytových objektů. Využíváme zkušeností našich pracovníků. Vlastníme certifikace na vybrané materiály a zateplovací systémy ETICS. Jsme členem systému Zelená Úsporám I i II etapy.
PRODEJ TZB A PLOVOUCÍCH PODLAH
Nabízíme prodej a montáž kompletního sortimentu TZB: Topení, voda, plyn, kotle, ohřívače vody, podlahové topení, sanitární keramika, baterie atd. Vše za velmi příznivé ceny s dopravou a zárukou. Poskytujeme prodeja montáž plovoucích a dřevených podlah, především značky Balterio, Floor Forever. Akční ceny po celý rok.