FILTR:
Novostavba rodinného domu Praha - Cholupice
Novostavba rodinného domu Praha - Cholupice  Generální dodavatel stavby - probíhá výstavba.  Další informace a videa na sociálních sítích instagram a facebook, firemní profil EMTIS stavební  Fotografie design návrh: Limen Architects, Element  ... (číst více)
Rekonstrukce bytu 1KK Praha Budějovická
Kompletní rekonstrukce bytu 1KK Praha nové jádro nové příčky SDK strop elektro  voda/odpad nivelace podlah nové vchodové dveře Adlo nové plastové okno ( není řešeno SVJ ) dodávka a montáž kuchyně Ikea a jeji kompletní příprava designový návrh bytu -... (číst více)
Kompletní rekonstrukce bytu 3KK Praha 12
Kompletní rekonstrukce bytu 3KK Praha 12 vybourání původního jádra nová elektroinstalace nové jádro ( 3D projekt )  úprava stěn a otvorů pro obložkové dveře  nivelace podlah vynilové podlahy  obklad, dlažba, sanita  sdk stropní konstrukce  MV Line skryté... (číst více)
Rekonstrukce půdního bytu v centru Prahy
Rekonstukce půdního bytu z 90 let v centru Prahy s výhledem na chrám Sv. Týna. demolice původního bytu kompletně nové rozvody elektro, topení, vzt. nové izolace  nové izolace podlahy a skladby podlah výstavba designového 2NP pomocí pororoštů vyrobených na zakázku  výstavba nové koupelny a... (číst více)
Rekonstrukce prvorepublikového bytu Praha 4
Rekonstrukce prvorepublikového bytu po původní majitelce známé restaurace U Bansethů. kompletní stavební práce repase původních dveří a zárubní výstavba nové koupelny instalace klimatizačních jednotek LG instalace kuchyňské linky Ikea broušení a revitalizace původních parket,... (číst více)
Rekonstrukce bytu v panelovém domě 3KK Praha
Kompletní rekonstrukce bytu  demolice stávajícího stavu výstavba jádra  instalace posuvných dveří a jader  nivelace podlah Mapei D5 instalace vinylové podlahy  kompletní úpravy stěn a štuky výmalba  elektroinstalace  obklady a dlažba  podhledy... (číst více)
Rekonstruce bytu Praha 4
Kompletní rekonstrukce bytu 3KK. Změna dispozice umístění koupelny. vybourání a likvidace mobiliáře bytu, odvoz. stavba jádra komplet elektro, vodo/topo srovnání a nivelace podlah Mapei D5 výměna litinových radiátorů za nové deskové. Instalace topného žebříku a topné rohože v prostoru koupelny.  ... (číst více)
Rekonstrukce bytu 2KK Praha
Rekonstrukce bytu 2KK - kompletní renovace, včetně dodávky kuchyně Ikea. výstavba bytového jádra a změna dispozice v rámci zvětšení prostroru užitné plochy koupelny kompletní oškrábání omítek, aplikace perlinka/lepidlo/štuk kompletní elektroinstalace dodávka a montáž zti a tzb dodávka a... (číst více)
Rekonstrukce bytu 3+1 Praha Chodov
Kompletní rekonstrukce bytu v panelovém domě demolice jádra stavba jádra kompletní stavební práce nové elektrorozvody nový rozvod vody a kanalizace obklady a dlažby dodávka a montáž podlahy Floor-forever dodávka a montáž sanitárního zařízení ... (číst více)
Rekonstrukce bytu v činžovním domě P4 Nusle 3
Rekonstrukce bytu v činžovním domě P4 Nusle demolice původního bytu likvidace původního mobiliáře stavební úpravy nové rozvody voda/kanalizace nové rozvody elektro úpravy stěn dodávka a montáž kuchyně Ikea dodávka a montáž nových obložkových dveří z... (číst více)
Rekonstrukce bytu v činžovním domě P4 Nusle 2
Rekonstrukce bytu v činžovním domě P4 Nusle demolice původního bytu likvidace původního mobiliáře stavební úpravy nové rozvody voda/kanalizace nové rozvody elektro úpravy stěn dodávka a montáž kuchyně Ikea dodávka a montáž nových obložkových dveří z... (číst více)
Rekonstrukce bytu v činžovním domě P4 Nusle 1
Rekonstrukce bytu v činžovním domě P4 Nusle demolice původního bytu likvidace původního mobiliáře stavební úpravy nové rozvody voda/kanalizace nové rozvody elektro úpravy stěn dodávka a montáž kuchyně Ikea dodávka a montáž nových obložkových dveří z... (číst více)
Rekonstruce bytu Praha Pankrác EMTIS Reality II
Kompletní rekonstrukce menšího bytu, pro účely pronájmu. ​likvidace jádra/stavby jádra úpravy stěn a stropů kompletní elektro/tv sat/upc rozvody vody a kanalizace obklady a dlažby sanita dodávka a montáž plovoucí podlahy Balterio malba dodávka a montáž... (číst více)
Rekonstruce bytu Praha Modřany EMTIS Reality
Kompletní rekonstrukce původního panelového bytu včetně likvidace a výstavby bytového jádra, pro účely dlouhodobého pronájmu bytu. 1. Nové zděné bytové jádro ytong, do kterého byla vložen prostor pro umístění pračky. 2. Komplet elektro rozvody zasekané do zdi, včetně rozvodu internetu a TV/SAT na dvou místech bytu. 3. Nové... (číst více)
Rekonstrukce činžovního bytu Praha 6
EMTIS s.r.o., generální dodavatel rekonstrukce staršího bytu na Praze 6.   změna dispozice nové rozvody plynu, vody a kanalizace nové rozvody elektro dodávka a montáž obkladů a dlažeb dodávka a montáž sanitárního zařízení repase původních dřevěných dveří ... (číst více)
Kompletní rekonstrukce panelového bytu 2KK
EMTIS s.r.o., generální dodavatel této velmi povedené přestavby zanedbaného panelového bytu, plného křivých podlah a stěn.   bourací práce vyrovnávací práce ( až 15cm podlahy ) úprava stěn a povrchů stavba bytového jádra nové rozvody elektro nové rozvody vody a kanalizace... (číst více)
Rekonstrukce panelového bytu 1KK, jádra
Kompletní rekonstrukce panelového bytu a bytového jádra Praha Modřany, s krásným výhledem.   bourací práce stavební práce kompletní nové rozvody elektro nové rozvody vody a kanalizace dodávka a montáž kuchyňské linky dodávka a montáž podlahové krytiny ... (číst více)
Celková rekostrukce bytu 3KK Praha Chodov
Modernizace panelového bytu, včetně vyzdění nového jádra a stěny pro uchycení nové kuchyňské linky   bourací práce kompletního bytu na panel stavební práce, stavba nových zdí a jádra kompletní rozvody vody a kanalizace kompletně nové elektrorozvody 3D návrh koupelny a wc ... (číst více)
Rekonstrukce bytového jádra Praha 5
Rekonstrukce a modernizace bytového jádra Praha 5   bourací práce stavební a přípravné práce nová elektroinstalace nové rozvody vody a kanalizace montáž obkladů a dlažeb montáž sanitární techniky montáž elektrické vyhřívané podlahy malba ... (číst více)
Rekonstrukce panelové koupelny Kladno
Rekonstrukce bytového jádra - panelový dům Kladno   bourací práce stavební práce nové rozvody elektro nové rozvody vody a elektroistalace montáž obkladů a dlažeb montáž sanitárního zařízení dokončovací práce   Tento projekt, byl... (číst více)
Rekonstrukce koupelny novostavba BD Barandov
Rekonstrukce malé koupelny v novostavbě bytového domu   bourací práce stavební práce montáž obkladů a dlažeb podezdění sprchového žlabu montáž sanitárního zařízení složitější vyrovnávání barevné mozaiky   Tento projekt, byl... (číst více)
Rekonstrukce bytu a koupelny Praha Evpropská
Rekontrukce staršího bytu v původní zástavbě   bourací práce stavební práce úprava stěn a povrchů nové rozvody elektro nové rozvody voda, plyn montáž obklady a dlažby montáž zařizovacích předmětů dodávka a montáž podlahových krytin repase... (číst více)
Rekonstrukce bytu a bytového jádra P4 Modřany
Rekonstrukce a modernizace panelového bytu, modernizace koupelnového jádra   bourací práce změna dispozice bytu stavební práce, příprava pro montáž kuchyňké linky úpravy povrchů kompletní hydroizolace koupelny systémem MAPEI dodávka a montáž obkladů a dlažeb dodávka a... (číst více)
Rekonstrukce panelového bytu Praha Uzbecká
Totální rekonstrukce panelového bytu Praha 10   vyklízecí práce a bourací práce likvidace a odvoz původního umakartového jádra oškrábání a očištění povrchů stěn stavební práce, nové vyzdění jádra a úprava dispozice bytu příprava pro... (číst více)
Rekonstrukce a výstavba Cafe Baribal
Přestavba kadeřnického salonu na stylovou moderní kavárnu http://www.cafebaribal.cz/   kompletní bourací práce odvoz suti a odpadu instalace vzduchotechnického zařízení kavárny dodávka a montáž SDK dodávka luxusního tapetování pro zadní... (číst více)
Rekonstrukce prostorného bytu v paláci Akropolis
EMTIS s.r.o., generální dodavatel rekonstrukce prostorného bytu v paláci Akropolis Praha 3   vyklízecí práce a přesun části vybavení bytu do depozitu EMTIS s.r.o. bourací a stavební práce kompletní dodávka elektro, ÚT pokládka krytin dodávka truhlářských prací na... (číst více)